ZPM „ZACZYK” Sp.z o.o.

O Firmie

ZPM „ZACZYK” Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, założoną w 1991, która od początku działa w sektorze wołowiny. Przez lata firma rozwijała swoją działalność w zakresie uboju oraz rozbioru mięsa. Na chwilę obecną jest również producentem m.in.: burgerów wołowych, steków wołowych oraz mięsa mielonego IQF. Firma cały czas podąża za nowymi trendami żywieniowymi, dlatego w swojej ofercie posiada również burgery Vege, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

ZAKŁAD ROZBIORU MIĘSA W ŁABOWEJ
Firma „ZACZYK” Sp. z o.o. z siedzibą w Łabowej specjalizuje się w rozbiorze mięsa wołowego. Funkcjonujący zakład został wybudowany w roku 2003 na bazie najnowszych technologii budowlanych z uwzględnieniem wszystkich wymagań technologicznych i organizacyjnych obowiązujących w Unii Europejskiej w zakresie obiektów przemysłu spożywczego. Przyjęte rozwiązania techniczno-organizacyjne pozwalają na dalszy rozwój w wielu kierunkach produkcji mięsa czerwonego.

ZAKŁADY PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO W DĘBICY
Drugim filarem ZPM „ZACZYK” Sp z o.o. jest odział w Dębicy, gdzie odbywa się ubój bydła, rozbiór ćwierćtusz wołowych, produkcja mięsa mielonego oraz surowych wyrobów mięsnych formowanych w postaci burgerów i granulatu IQF.

 

Osoba do kontaktu:

Robert Leśniak

tel. +48 184 751 470

Kategorie produkowanej żywności:

Mięsa Mięsa

Certyfikaty

BRC, IFS, HALAL

Galeria produktów

Lokalizacja

Łabowa 176A
33-336 Łabowa

Kontakt

tel. +48 184 751 470

https://www.zaczyk.pl