GRAN-PIK Liwocz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

O Firmie

GRAN-PIK Liwocz zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiego asortymentu słodyczy (ponad 100 różnych wyrobów): pierników, biszkoptów, precli, a także lizaków i karmelków. Aby zaspokajać rosnące oczekiwania konsumentów firma stale wprowadza na rynek nowe produkty.

GRAN-PIK oraz Liwocz to dwie różne marki produktów cukierniczych, z których GRAN-PIK wywodzi się wprost z wielopokoleniowych tradycji ciastkarskich, a marka Liwocz reprezentuje ponad 67 lat doświadczeń w produkcji lizaków i karmelków. Spółka nadal się rozwija, a jej produkty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów.

Celem działania firmy jest produkcja najwyższej jakości wyrobów cukierniczych. Systematycznie modernizowany park maszynowy funkcjonuje w połączeniu z wysokimi umiejętnościami naszych pracowników. Spółka opracowała, wdrożyła i stale utrzymuje system identyfikacji, oceny i kontroli bezpieczeństwa żywności HACCP. System ten został zatwierdzony przez urzędową kontrolę żywności.

GRAN-PIK Liwocz poprzez sieć dystrybucji dociera do szerokiego grona klientów krajowych i zagranicznych. Firma współpracuje z ponad 200 odbiorcami hurtowymi poprzez grupę Przedstawicieli Handlowych działających na terenie całej Polski. Eksport na rynki zagraniczne stanowi ponad 25% całkowitej produkcji. Słodycze GRAN-PIK Liwocz są regularnie dostarczane do 40 krajów na 4 kontynentach.

 

Osoba do kontaktu:

Łukasz Mleczko

tel. +48 797 022 035

e-mail: export@gran-pik.pl

Kategorie produkowanej żywności:

Słodycze Słodycze

Certyfikaty

HACCP

Galeria produktów

Lokalizacja

ul. Mickiewicza 14
36-200 Brzozów

Kontakt

tel. +48 797 022 035

www.gran-pik.pl

e-mail: export@gran-pik.pl