Bartex

O Firmie

BARTEX Sp. z o.o. powstała w 1995 roku i specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mleka w proszku. Jako pierwsza firma w Polsce wyprodukowała mieszanki mleczne w proszku i zdobyła ogromną rzeszę zwolenników.

Firma jest niekwestionowanym pionierem w branży spożywczej. Oferujemy pełną gamę produktów mlecznych w proszku: FCMP, SMP, SWP, DWP, WPC, MPC, Laktoza, Permeat, a także mieszanki mleczne w proszku: Mleko Pełne w Proszku o różnych parametrach, Mleko w Proszku Nadziewane, Mieszanki Mleka w Proszku Odtłuszczonym itp.

Marka BARTEX jest szeroko znana na całym świecie. Możemy wysłać nasze produkty do Chin, Korei, Wietnamu, Tajwanu, Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej. Mamy długą historię wysyłania tam naszych produktów.

W zależności od potrzeb klientów BARTEX Sp. z o.o. tworzy produkty dostosowane do specyficznego przeznaczenia i technologii klientów, co pomaga wspierać ekonomiczne rozwiązania w procesie produkcyjnym.

BARTEX Sp. z o.o. posiada unikalną, w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, wyposażoną w nowoczesną linię pakującą spełniającą najwyższe normy.

BARTEX Sp. z o.o. posiada własne laboratorium wyposażone w niezbędny i wysokiej jakości sprzęt do badania surowców i wyrobów własnych.

Naszymi głównymi odbiorcami są producenci czekolady, przemysł lodziarski, firmy cukiernicze, piekarnicze i mleczarskie.

BARTEX Sp. z o.o. swój sukces zawdzięcza 27-letniemu bogatemu doświadczeniu w branży spożywczej, wyspecjalizowanej kadrze, nieustannemu doskonaleniu i dążeniu do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Dzięki pasji, bogatemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu pracowników Bartex firma stała się wiarygodnym i cenionym partnerem biznesowym na rynku.

BARTEX Sp. z o.o. jest obecna na całym świecie, sprzedając swoje produkty do Europy – Afryki – Bliskiego Wschodu – Azji – Ameryki Południowej.

BARTEX Sp. z o.o. jest stale obecny na najważniejszych światowych targach branżowych: SIAL PARIS , SIAL CHINA/ SHANGHAI, GULFOOD DUBAI , DJAZAGRO ALGERIA, ANUGA COLOGNE, ANUFOOD CHINA, THAIFEX THAILAND.

Chcemy mieć pewność, że nasi klienci mogą spotkać się z nami osobiście w dowolnym miejscu na świecie.

 

Osoba do kontaktu:

Marta Jacheć

tel. +48 55 249 99 42

tel. +48 604 606 097

e-mail: info@bart-ex.pl

e-mail: export@bart-ex.pl

Kategorie produkowanej żywności:

Nabiał Nabiał

Certyfikaty

BRC FOOD, HACCP, NAJLEPSZY INNOWATOR 2021, WYBITNY EKSPORTER ROKU, FIRMA ROKU, MEDAL ZASŁUŻONY DLA ROLICTWA, PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY, CERTYFIKAT NAJLEPSZA POLSKA JAKOŚĆ, GAZELE BIZNESU, TOP WARMII I MAZUR, EURO LEADER, WYBITNY EKSPORTER, LAUREAT GODŁA FIRMA ROKU

Galeria produktów

Lokalizacja

ul. Dworcowa 4a
14-400 Pasłęk

Kontakt

tel. +48 55 249 99 30

tel. +48 55 249 99 50

www.bart-ex.pl

e-mail: info@bart-ex.pl

e-mail: export@bart-ex.pl

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086608953000

Instagram: https://www.instagram.com/bartex_ltd/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/bartex-dairy/